Candidasa - East Bali

Poloha resortu je naprosto klíčová z hlediska záměru investic Indonéské vlády. Cesta z mezinárodního letiště trvá 1 hod. a 20 min. Nyní se v oblasti buduje několik významných letovisek, včetně nové klíčové infrastruktury a nové rychlostní silnice. Indonéská vláda tuto oblast nazývá novým kulturním centrem Bali. Ve zdálenosti 10 minut od resortu vzniká moderní aréna pro 27 tisíc návštěvníků koncertů a dalších hromadných akcí: Dálě největší obchodní centrum na Bali, výstavní haly na pořádání EXPO, nový přístav pro výletní zaoceánské lodě, včetně mariny pro luxusní soukromé jachty, se spojením na sousední ostrovy Lombok, Gili a Nusa Penida.A také 7 kilometrů dlouhá pláž, vedoucí přímo pod naším resortem: Vše bude dostavěno v roce 2023, stejně jako náš investiční projekt NEANO.

Ostrov Lombok bude hostit od roku 2022 závod prestižního seriálu silničních motocyklů MotoGP. Náš resort bude ideálním výchozím bodem pro návštěvníky této prestižní sportovní akce.

Candidasa je dobrým výchozím bodem pro potápění a šnorchlování.

Nachází se tu skvělá místa jako například Tepelong Island nebo ostrovy Mimpang. Viditelnost v moři je více jak 30 metrů.


V okolí resortu naleznete desítky restaurací a hotelů, jako jsou například Marriott Alila, Amankila, Candi Beach, NEANO ESCAPE a mnoho dalších.