PROČ INVESTOVAT PRÁVĚ NA BALI

DLOUHODOBĚ NEJLEPŠÍ LOKALITA NA SVĚTĚ
DLE HODNOCENÍ CESTOVATELŮ, ZARUČENĚ

Respektovaný portál TripAdvisor vyhlásil v anketě Traveller´s Choice pro rok 2021 Bali nejpopulárnější destinací. Poprvé bylo Bali vyhlášeno globálním vítězem této ankety v roce 2017. Portál TripAdvisor takto hodnotí nejlepší destinace světa. Indonéský ostrov dokonce sesadil Londýn z jeho dlouhodobé pozice lídra cíle všech cestovatelů. Bali se v žebříčku top 5 objevuje pravidelně každý rok, a i v budoucnu tomu nebude jinak.

STABILNÍ RŮST EKONIMIKY BALI 7,7%

Indonéský růst je více než působivý. Investovat dnes na Bali znamená těžit z růstu, který roste rychlostí sprintujícího koně s kurzem vítěze. Kdo může s růstem HDP 7,7% konkurovat například v rámci Evropské unie?

Indonéský HDP se během jednoho roku průměrně zvýší o 7,7 %, to znamená více než 1,1 bilionu dolarů! To umožňuje Indonéské vládě dlouhodobě investovat do rozvoje klíčových oblastí, jakými jsou Bali s hlavním městem Jakartou na prvním místě.

BALI VISITOR ARRIVALS

BALI VISITOR ARRIVALS

24 MIL. TURISTŮ ZA ROK & counting

Bali přivítalo na své půdě v roce 2019 více než 24 milionu turistů, což je nárůst o více než 6,5% ve srovnání s rokem 2018. Díky významným investicím do infrastruktury a nových oblastí na Bali se chystá do roku 2026 hostit více než 37 milionů turistů.

ROOM OCCUPANCY RATE OF CLASSIFIED HOTEL IN BALI 2015-2019

CELOROČNÍ PROVOZ

VYSOKÁ PRŮMĚRNÁ OBSAZENOST